Топ Новини

Москаль: Підвищенням зарплат стан справ у міліції не виправити

9 жовтня 2011 в 08:13
Народний депутат Геннадій Москаль вважає, що зарплати потрібно підвищувати всім категоріям населення і не надавати привілеї щодо їх підвищення певним відомствам.
milicia_miliciya_DSC3153.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку він висловив, коментуючи заяву міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова про те, що в МВС найнижчий рівень заробітної плати серед силових структур, повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

«Збільшувати потрібно не тільки міліції, збільшувати потрібно всім. Немає привілеїв. Ми одних не можемо поставити по зарплаті вище за всіх в Україні. На всі відомства необхідно збільшити видатки з держбюджету: на вчителів, на лікарів. Хіба хірург має меншу відповідальність, ніж працівник міліції. Не меншу - а одержує набагато менше. Тому давайте не будемо говорити - маленька зарплата, і ми не хочемо працювати. Залежить не від зарплати, залежить від того, що мама дала. Якщо розум не дала, то ні інститут, ні зарплати його не компенсують», - сказав Г. Москаль.

Він зазначив, що служба в МВС є добровільним вибором кожного громадянина України.

«Якщо співробітників Могильова зарплата не влаштовує - ніхто нікого не тримає ... Якщо мене буде не влаштовувати зарплата у Верховній Раді, я в будь-який час подам пану Литвину заяву і скажу, що я складаю свої повноваження і йду собі у бізнес, тим більше що контрабанда декриміналізується, все декриміналізується, можна займатися, чим хочеш: красти, приватизувати, горілку розбавляти, молоко розбавляти», - додав Г. Москаль.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...