Топ Новини

Москаль: Могильов заборонив підлеглим ходити на суд Луценка

19 серпня 2011 в 12:07
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов забороняє своїм підлеглим з'являтися до суду в справі екс-глави МВС Юрія Луценка. Про це заявив народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю й корупцією Геннадій Москаль.

«Так, за достовірною інформацією, співробітники Департаменту внутрішньої безпеки «завітали» до трьох працівників МВС, яких визнано потерпілими в так званій квартирній справі Ю. Луценка, щоб ті не з'явилися на судове засідання 18 серпня», - сказав він.

Він уточнив, що працівники ДВБ змусили цих людей написати заяви на ім'я судді Сергія Вовка про їхні «поважні» причини відсутності на судовому засіданні.

«Суть заяв зводиться до того, що потерпілі під різними приводами не можуть з'явитися на судові засідання, тому просять, щоб їх свідчення, дані на попередньому досудовому слідстві, зачитали без їх присутності», - зазначив політик.

Він розповів, що після цього постраждалих терміново відправили у відрядження, відпустку або на лікарняний.

«Пояснення таким «маневрам» просте - потерпілі досі не отримали від МВС обіцяного житла, тому Могильов боїться, що вони розкажуть на суді зовсім не те, що їх змусили говорити на попередньому слідстві», - вважає Г.Москаль. 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...