Топ Новини

Молдова виступає за підписання документів щодо власності та демаркації кордону з Україною в один день

30 вересня 2011 в 13:25
Кишинів запропонував Києву, щоб технічна робота над такими спірними питаннями, як демаркація і власність, йшла не послідовно, а паралельно.

Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив виконуючий обов'язки президента, голова парламенту Республіки Молдова Маріан Лупу. За його словами, з відповідною пропозицією він виступив в ході зустрічі з президентом України Віктором Януковичем.

«Ми також можемо синхронізувати підписання офіційних документів щодо власності та демаркації кордону, зробити це в один день, в одному місці, - додав в.о. президента Молдови. - Таким чином знімаються , будь-які складнощі, підозри, і ми демонструємо, що з довірою дивимося на наші відносини, не намагаємося отримати для себе якусь вигоду на шкоду нашому партнеру».

М. Лупу підкреслив, що особливих проблем з демаркацією кордону немає: «На північній ділянці близько 300 км кордону вже демаркували. На південній ділянці, по-моєму, 450-470 км також демарковано. По центральній ділянці, Придністров'ю, добра половина  кордону узгоджена. Залишається два питання: демаркація кордону в районах Новодністровської ГЕС і Джурджулешти».

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Віталія Кулика з Маріаном Лупу.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...