Топ Новини

Моісеєнко: Ми домовилися з Тимошенко, що після свят вона буде більше рухатися

9 січня 2012 в 07:24
Заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моісеєнко заявляє про домовленість з екс-прем'єром Юлією Тимошенко про посилення рухового режиму.
moiseenko.jpg
radiosvoboda.org

В інтерв'ю телеканалу «Інтер» вона зазначила, що комісія МОЗ дуже рекомендувала Ю.Тимошенко посилення рухового режиму.

"Це один з найважливіших методів лікування в даному випадку. Треба посилювати навантаження. Вони, я абсолютно впевнена, будуть здійснені, і рекомендації будуть далі вже дотримуватися. Після свят є домовленість, що пацієнтка буде робити ті речі, які є реабілітаційними в її стані" , - сказала вона.

Разом з тим прес-секретар Ю.Тимошенко Марина Сорока повідомила в коментарі телеканалу 1+1, що підтвердити факт обстеження екс-прем'єра у харківській клініці її соратники зможуть тільки після особистої зустрічі з нею, ймовірно, у вівторок.

Як повідомлялося, у суботу Державна пенітенціарна служба повідомила, що на прохання Ю.Тимошенко було проведено її дообстеження в одній з клінічних лікарень Харкова. Їй була проведена магнітно-резонансна томографія, спірально-комп'ютерна томографія, а також зроблено аналіз крові.

"Результати проведеного обстеження підтверджують попередні висновки комісії МОЗ України. Захворювань, що вимагають додаткового лікування, у Тимошенко не виявлено", - йшлося в повідомленні.

Як відомо, раніше Ю.Тимошенко неодноразово відмовлялася здавати аналіз крові, вимагаючи залучити до цього тільки лікарів, яким вона довіряє.
 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...