Могильов пообіцяв шукати компроміси з кримськими татарами

9 листопада 2011 в 11:11
Призначений вчора головою уряду Криму Анатолій Могильов вже приступив до роботи і провів першу прес-конференцію.
23_02_mogilev-3.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Новий прем'єр на прес-конференції сказав, що бачить в залі багато знайомих облич, які встиг запам'ятати будучи головним кримським міліціонером у 2007 році.

На питання журналістів, як він відреагував на призначення в автономію, відповів рядком з пісні: «Треба вдячно приймати». Висловився він також і щодо низки принципово важливих для півострова питань. За його словами, він вважає за потрібне і надалі ретельно працювати над залученням інвестицій до Криму, а що стосується його відносин з меджлісом кримсько-татарського народу, які, на думку політологів, обіцяють бути непростими, А.Могильов сказав: «Тут необхідно знаходити якісь політичні компроміси, які дозволяють утримувати рівновагу в Криму і розуміння всіх людей, які живуть тут».

Також А.Могильов сказав, що вчора ввечері він вже встиг оглянути кабінет і виявив на столі купу паперів, пише газета
«Сегодня».

«Я їх вчора до пізнього вечора розбирав і зараз ще дві пачки чекають», - сказав прем'єр.

За його словами, він ще не приймав жодних кадрових рішень і встиг зустрітися лише з кількома підлеглими: «Мені потрібно буде хоча б зо два тижні, щоб переговорити з кожним із них, зрозуміти, як виконуються ті чи інші завдання, які ставилися перед ними, а потім приймати те чи інше рішення. У всякому разі, я не збираюся проводити якісь різкі зміни».

Президент України Віктор Янукович
у понеділок, 7 листопада, погодив кандидатуру Анатолія Могильова на посаду голови Радміну АР Крим. Досі А.Могильов очолював Міністерство внутрішніх справ. 8 листопада, кримський парламент призначив Анатолій Могильова главою Радміну Автономії.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...