Могильов "блиснув" знанням кримськотатарської мови (відео)

15 серпня 2012 в 13:12
На питання журналістів про те, коли Могильов почне вивчати кримськотатарську, він відповів: "Проблем йок'". Якщо кримський прем'єр хотів сказати, «немає проблем», йому варто було б вимовити «Меселелер йок'».
mogilev_MVS_MVD-14_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов дав зрозуміти, що володіє фразами кримськотатарською мовою.

В ході брифінгу після закінчення засідання Верховної Ради Криму на питання журналістів про те, коли він почне вивчати кримськотатарську мову, Могильов відповів: "Проблем йок''".

«Йок''» кримськотатарською означає «ні». А слова «проблем» в цій мові немає взагалі. Якщо кримський прем'єр хотів сказати, «немає проблем», йому варто було б вимовити «Меселелер йок'».

- Опозиція вимагає, щоб Могильов вивчив кримськотатарську мову

Після прийняття кримськими депутатами постанови «Про першочергові заходи щодо виконання в Автономній Республіці Крим закону України «Про основи державної мовної політики», депутат від фракції "Курултай-Рух" Рефат Чубаров заявив, що тепер має право говорити рідною кримськотатарською мовою в будівлі парламенту. "З наступного засідання Верховної Ради Криму я можу виступати всіма трьома мовами і для тих людей, які не розуміють кримськотатарську мову, і журналістів прошу підготувати перекладача", - заявив він.Нагадаємо, у ВО «Батьківщина» Могильову порадили перед початком сумлінного виконання закону «Про основи державної мовної політики» вивчити українську і кримськотатарську мови.

Читайте також:

Громадські організації Криму вимагають оголосити українську мову регіональною

В кримському парламенті виступили проти регіонального статусу для української мови

Могильов зібрався зрівняти в правах Конституції Криму і України

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...