Топ Новини

Міжнародні спостерігачі стурбовані методами печерського правосуддя

30 серпня 2011 в 17:23
Міжнародні спостерігачі висловили стурбованість численними порушеннями при розгляді справи екс-прем’єра Юлії Тимошенко у Печерському.

Про це у вівторок, 30 серпня, заявили адвокат, колишній головний прокурор Великої Британії Джері Прюс Бутілович та адміністративний директор з питань законодавства у міжнародній неурядовій організації «Хьюманітад» Майкл Апстоун, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Схоже, що в суді існує якийсь нездоровий поспіх з вивченням свідчень, причому захисту не надається адекватного часу для підготовки своєї реакції», - наголосив Джері Прюс Бутілович.

«Це безпрецедентно, коли судові засідання починаються рано вранці і тривають до 6, 7 або навіть 8 годин вечора. Будь-хто причетний до судових процесів знає, що після завершення судового засідання, адвокати повинні повернутись і вивчити те, що трапилось протягом цього дня, щоб підготуватись до наступного», - сказав Джері Прюс Бутілович.

Також, за його словами, занепокоєння викликає неспроможність захисту викликати заявлених свідків через заборону судді, зникнення матеріалів справи, які надала прокуратура, тиск на свідків, інформація про те, як було призначено суддю на розгляд цієї справи, ненадання захисту достатнього часу для вивчення матеріалів справи, тощо.

«Такі методи є процесуальними порушеннями та суперечать Європейській Конвенції з прав людини. На мою думку, вони будуть розглядатися в Європейському Суді з прав людини», - наголосив Джері Прюс Бутілович.

Джері Прюс Бутілович та Майкл Апстоун перебувають в Україні в складі делегації «Хьюманітад» для спостереження за судовим процесом проти екс-Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Міжнародні юристи-нездорова швидкість та численні порушення під час процесу проти Тимошенко

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...