Топ Новини

Міжнародна медична комісія вирішить долю Тимошенко щодо її переведення в колонію

23 жовтня 2012 в 09:10
Державна пенітенціарна служба ініціює скликання Міжнародної медичної комісії за участю українських медиків і лікарів німецької клініки «Шаріте» для проведення консиліуму щодо прийняття рішення стосовно ситуації, пов'язаної з Тимошенко.
tymoshenko.jpg
tsn.ua

Державна пенітенціарна служба (ДПтС) звернулась до Міністерства охорони здоров'я України щодо проведення засідання Міжнародної медичної комісії у зв'язку із заявою екс-прем'єра Юлії Тимошенко про переведення з Центральної клінічної лікарні №5 «Укрзалізниці» в колонію.

«19 жовтня на ім'я начальника Качанівської виправної колонії (№ 54) засудженою Тимошенко було подано заяву про її бажання бути переведеною з ЦКЛ «Укрзалізниці», де вона в даний час проходить курс реабілітації, в колонію. У зв'язку з цим ДПтС звертається до Міністерства охорони здоров'я України про скликання Міжнародної медичної комісії за участю українських медиків і лікарів німецької клініки «Шаріте», які безпосередньо керують реабілітаційним процесом засудженої, з подальшим проведенням консиліуму для прийняття рішення по суті заяви засудженої», - йдеться в повідомленні прес-служби ДПтС.

- У ЦВК повідомили, що Тимошенко може голосувати як в лікарні, так і в колонії

У відомстві зазначили, що остаточне рішення про можливість повернення Тимошенко в Качанівську виправну колонію буде прийнято відповідно до висновку Міжнародної медичної комісії.

Нагадаємо, раніше у ЦВК звернулися дві окружні комісії Харкова з проханням дати роз'яснення з приводу місця голосування Ю.Тимошенко. Це обумовлено тим, що до округу № 168 прикріплена Качанівська колонія, а в окрузі № 173 знаходиться лікарня «Укрзалізниці», де екс-прем'єр перебуває на лікуванні.

Раніше Тимошенко у відкритому листі на ім'я президента сама попросила повернути її з лікарні в колонію, оскільки, за її словами, в лікарні за нею ведеться постійне відеоспостереження.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

Захист неодноразово заявляв про проблеми зі здоров'ям ще під час її перебування в Київському СІЗО і вимагав обстеження незалежними медиками, оскільки Тимошенко не довіряє українським лікарям. 9 травня Тимошенко перевели з колонії в ЦКЛ № 5. Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра в ЦКЛ № 5 визначають німецькі лікарі з клініки «Шаріте».

Вибори до Верховної Ради України повинні пройти 28 жовтня

Читайте також:

Тимошенко голосуватиме у лікарні

У ЦВК розставили крапки над "і": Тимошенко повинна голосувати в колонії

Тимошенко попросила повернути її в колонію

Тимошенко заявила, що Янукович підглядає за нею в душовій і туалеті

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...