Топ Новини

Мін‘юст спробує «повісити» борг ЄЕСУ на Тимошенко

7 вересня 2012 в 16:39
Міністерство юстиції буде доводити у суді, що надані Російській Федерації урядові гарантії не були оформлені належним чином і можна вести мову про задекларовану готовність Кабінету Міністрів України лише сприяти погашенню указаного боргу. Борги, які створюються суб‘єктами підприємницької діяльності, мають погашатися їх засновниками або керівниками.
tymoshenko.jpg
tymoshenko-vona.com

Міністерство юстиції України здійснюватиме захист інтересів України в особі Кабінету Міністрів у справі за позовом Міністерства оборони Російської Федерації щодо стягнення з держави Україна 3,2 млрд грн за боргами корпорації «Єдині енергетичні системи України». Про це повідомив заступник Міністра юстиції Дмитро Ворона.

За словами заступника Міністра юстиції, незважаючи на надані російською стороною документи щодо зобов’язань українського уряду сприяти поверненню цього боргу, український Мін‘юст не вважає однозначними аргументи позивача, представлені у суді.

За словами Ворони, Міністерство юстиції буде доводити у суді, що надані Російській Федерації урядові гарантії не були оформлені належним чином і можна вести мову про задекларовану

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...