Міноборони продовжує вводити в оману, доводячи існування контракту з Іраком щодо БТРів

2 вересня 2012 в 10:05
Заява міністерства прозвучала у відповідь на опубліковані «Дзеркалом тижня. Україна» документи, які вказують на те, що контракт не було відновлено.
Міністерство оборони України спростовує інформацію про те, що контракт з Іраком на постачання військової техніки не відновлено і стверджує, що він "сьогодні працює".
 
Заява міністерства прозвучала у відповідь на опубліковані «Дзеркалом тижня. Україна» документи, які вказують на те, що контракт не було відновлено.
 
Нагадаємо, що міністр оборони України Дмитро Саламатін в листі президенту Віктору Януковичу від 9-го серпня (див. Документ 1) проінформував останнього про те, що контракт відновлено. Між тим, контракт підписаний не був, і лише 16-го серпня - через тиждень після листа - був підписаний лише «меморандум» між українською і іракською сторонами (див. Документ 2). Однак у ньому йдеться про готовність відновити контракт після отримання необхідних гарантій від України (гарантії уряду і великі грошові вклади, які будуть гарантувати виконання контракту українською стороною).
 
 
Після публікації ZN.UA цих документів, Міноборони відразу ж заявило про «брудну кампанію з дискредитації міністра оборони Дмитра Саламатіна».
 
У свою чергу відзначимо, що «Дзеркало тижня. Україна» не бере участі в «брудних кампаніях» проти когось і публікує інформацію, спираючись виключно на факти. Тому зі свого боку готові також опублікувати будь-які документи, що підтверджують слова пана міністра оборони Дмитра Саламатіна про те, що контракт з Іраком на сьогоднішній день відновлено і співпраця продовжується в повному обсязі.
 
Докладніше читайте в статті Дмитра Менделєєва «Інтернаціональний обов'язок Саламатіна» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».
 
Читайте також:
 
 
 
 
 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...