Міністр закордонних справ Швеції: Україна має стати членом європейського співтовариства

2 жовтня 2011 в 07:52
Україна має стати членом європейського співтовариства, але судові процеси над опозиціонерами негативно впливають на європейське майбутнє України. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив міністр закордонних справ Швеції Карл Більт.
euroflag__ua_ukr_euro_evro_DSC0514_1212.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Для України дуже важливий переговорний процес, що триває. Україна має бути у європейському співтоваристві», – заявив К.Більт.

«Президент Янукович дав зрозуміти – Україна рухається у європейському напрямку, але країні потрібні реформи. Процеси, які відбуваються зараз у самій Україні, наприклад суди, негативно впливають на європейське майбутнє», – додав дипломат.

Також міністр закордонних справ Швеції зазначив, що не бачить причин, чому Україна не може стати дійсно правовою демократичною державою.

«20 років – це не так багато для молодої демократії. Природно, що у цей період були і сварки між політиками і непрості стосунки з Росією. Я не бачу причин, чому Україна не може стати дійсно правовою демократичною державою. Якщо ми поглянемо на інші країни, наприклад країни Балтії, які вже є членами НАТО і входять до складу ЄС, вони також проходили через важкі часи економічних проблем. З іншого боку, якщо взяти Білорусь – ця країна рухається не вперед, а назад. Україні просто необхідний час, вона не краща, і не гірша за інші країни», – зазначив К.Більд.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...