Топ Новини

Міністр юстиції визнав, що для помилування Тимошенко не потрібна ніяка комісія

29 квітня 2013 в 17:36

Янукович може прислухатися до думки комісії з помилування, а може і не прислухатися. Рішення приймає президент особисто.

Юлия Тимошенко
Юлія Тимошенко у січні 2010 року
qiq.ru

Президент Віктор Янукович може прийняти рішення щодо помилування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко без рекомендації комісії при президентові України у питаннях помилування, заявив міністр юстиції Олександр Лавринович.

"Ця комісія створена для того, щоб готувати аргументовані пропозиції для глави держави. Глава держави приймає свої рішення у відповідності з Конституцією, спираючись на те, що йому пропонують, але рішення приймає глава держави", - сказав він на прес-конференції.

"В даному випадку президент дивиться, прислухатися чи не прислухатися до тих рекомендацій, які йому дають", - додав міністр.

Лавринович згоден з думкою про те, що недоцільно розглядати питання про помилування людини, стосовно якої йдуть ще два судових процеси. "Коли є ще два судові процеси, які йдуть, логічні аргументи, щоб там поставити крапку, щоб не було ніяких проблем, і вже потім приймати рішення", - додав він.

- Адвокат Тимошенко вірить, що Янукович може її помилувати і без комісії

Як повідомлялося, 27 квітня комісія при президентові України у питаннях помилування розглянула клопотання про помилування Юлії Тимошенко і запропонувала Віктору Януковичу поки відхилити його.

Нагадаємо, клопотання про помилування Тимошенко 18 квітня Віктору Януковичу направила група жінок-депутатів, зокрема, Лілія Гриневич, Людмила Денисова, Олександра Кужель, Ірина Луценко, Марія Матіос. На наступний день звернення було передано в комісію при президентові з питань помилування.

За весь час перебування Тимошенко у в'язниці, Януковичу було направлено вже більше 100 різних клопотань про помилування.

Читайте також:

Комісія при президентові відхилила клопотання про помилування Тимошенко

Львівська облрада просить Януковича помилувати Тимошенко і припинити її переслідування

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...