Мін'юст запропонував закривати бізнес фізичних осіб за один день

24 квітня 2013 в 07:59

Мін'юст пропонує скасувати двоетапну процедуру припинення підприємницької діяльності.

MinUst_Lavrinovich_33-1.JPG
Олександр Лавринович
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністерство юстиції України пропонує внести зміни до деяких законодавчих актів з метою спрощення процедури припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців.

Міністр юстиції Олександр Лавринович зазначив, що пропонується, зокрема, скасувати двоетапну процедуру припинення підприємницької діяльності і скоротити процедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців до одного робочого дня, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Мін'юст нагадує, що в Україні діє двоетапна процедура припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за їхнім рішення. "На першому етапі в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців вноситься запис про рішення фізичної особи - підприємця про припинення підприємницької діяльності. На другому етапі - запис про проведення державної реєстрації припинення", - підкреслюється в повідомленні.

Новим законопроектом пропонується припиняти підприємницьку діяльність фізичної особи - підприємця на підставі поданої державному реєстратору реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за його рішенням не пізніше наступного робочого дня з дати надходження зазначеної реєстраційної картки. "Пропонується обмежити максимальний термін заявлення кредиторами своїх вимог до фізичної особи - підприємця, що зупиняє підприємницьку діяльність, встановивши термін від двох до трьох місяців", - підкреслюють у Мін'юсті.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...