Мерам українських міст закрили доступ до Януковича

20 лютого 2012 в 14:18
Керівництво Асоціації міст України не може домогтися у голови держави реформи місцевого самоврядування.
yanukovich_29425.jpg
president.gov.ua

Спроби керівників на місцях донести безпосередньо до президента Віктора Януковича інформацію про реальну ситуацію у державі виявилися марними.

Про це виданню ZN.UA розповів віце-президент Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

«Вище чиновництво в АП вперто не бажає організувати зустріч міських голів з президентом на тему, що заважає державі динамічно розвиватися», - заявив він.

«Нам майже 15 років (з часу прийняття Конституції в 1996-му) обіцяли реформу місцевого самоврядування. Зауважте, закладену в Основний Закон країни. Коли повноваження реалізуються, а бюджет гарантує їхнє виконання. Коли люди самі будують своє життя і реально впливають на рішення влади у своєму селі чи місті. Коли мерам не потрібно клянчити гроші у високих кабінетах. Залишаючись при цьому одвічними боржниками перед центром, який на виборах обов'язково про це нагадає», - зазначив Пітцик.

За його словами, Асоціація міст України (АМУ) неодноразово ініціювала і готувала спільно з Мінрегіонбудом концепції і закони для реформи. «Останній варіант 2009 року навіть був узгоджений з усіма європейськими інституціями. І що з того? Потім почали все з початку. І вже третій рік не можемо визначитися з черговою концепцією», - повідомив Пітцик.

Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» у статті Мирослава Пітцика «Мерам закритий доступ до президента, або Чому не йдуть реформи».

Читайте також:

Мерам закритий доступ до президента, або Чому не йдуть реформи

Янукович обізвав «маніпуляції» Табачника у сфері вищої освіти «антиприкладом реформ»

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...