Топ Новини

Мер Черкас Одарич ініціює альтернативне розслідування дій провокаторів у футболках "Бий жидів!"

12 квітня 2013 в 16:03

Через бездіяльність міліції у встановленні осіб у скандальних футболках з антисемітськими закликами, мер Черкас Сергій Одарич ініціює альтернативне розслідування.

Міський голова Черкас Сергій Одарич зчерез бездіяльність правоохоронних органів пропонує провести альтернативне розслідування і встановити осіб, причетних до розпалювання міжнаціональної ворожнечі нібито від імені опозиційних сил.

Про це Одарич заявив у коментарі DT.UA.

"Оскільки держава не в змозі припинити насильство і провокації, я звертаюся до керівництва всіх політичних сил, до всіх церков і конфесій з пропозицією провести самостійне громадське розслідування черкаського інциденту і не допустити його повторення в інших містах та регіонах країни. Ніяка політика не варта людського життя", - заявив Одарич.

"Сьогодні Черкаси, завтра буде Харків, Вінниця, Запоріжжя... Випустити джина з пляшки легко. А зупинити буде дуже складно", - додає міський голова.

Нагадаємо, що 6 квітня в Черкасах відбувся мітинг опозиції. На Театральній площі з'явилася група молодих людей у футболках з написами "ВО "Свобода" на спині і гаслами "Бий жидів!" - на грудях. Організатори мітингу негайно звернулися до присутніх на заході правоохоронців затримати хлопців і вжити всіх необхідних заходів.

"Однак це завдання для міліції, очевидно, виявилося дуже складним: минув тиждень, а керівництво обласної міліції так і не змогло встановити особи людей в скандальних футболках. Більше того, міліція заявила, що тільки "бачила людей похилого віку", - говорить Одарич.

Обурена громадськість своїми силами вирішила провести пошуки і таки знайшла у соцмережах деяких з тих молодих людей, розповідає мер. Зокрема, були знайдені їхні фотографії, імена, прізвища. При цьому, - підкреслив Одарич, - деяких знайшли у фотозвітах: деякі з провокаторів виявилися постійними учасниками мітингів провладних політичних сил.

Мер відзначає, що Черкаси традиційно вважаються політично активним містом. "Але ніколи, навіть під час найзапекліших протистоянь, політики не допускали спроб розпалити міжнаціональну ворожнечу і не закликали до насильства", - підкреслив він.

Читайте також:

"Свобода" розсекретила план Добкіна і Кернеса за зриву акції опозиції в Харкові

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...