Топ Новини

Мельниченко: В Україні нелегітимна спецслужба займається політичними вбивствами

4 листопада 2011 в 09:40
В Україні діє законспірована спецслужба, яка займається політичними вбивствами. Про це заявив екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко.

«В Україні діє дуже потужна, добре законспірована і непогано оснащена нелегітимна спецслужба, яка займається політичними вбивствами. Якийсь аналог відомих «орлів Кравченка» і білоруських «ескадронів смерті». Позиції цієї спецслужби посилюються. Одним із її завдань було моє знищення», - заявив М.Мельниченко в інтерв'ю газеті «Сегодня».

Екс-майор повідомив, нібито до цієї спецслужби входять колишні та нинішні співробітники СБУ, військової контррозвідки, міліції, прокуратури. А діють вони в інтересах великих олігархів. На питання, чим М.Мельниченко невгодний олігархам, він відповів:

«Тим, що хочу показати, яким чином їм за десять років вдалося з шісток вибитися у представники великого капіталу, наживши мільярди і обікравши простих громадян. Це зафіксовано на записах, зроблених у кабінеті Кучми. З цих, так би мовити, олігархів буде зірвано маски. І всі побачать, що це пропащі злодії, бандити, які грабували і гнобили свій народ...»


Нагадаємо, 7 жовтня низка ЗМІ опублікувала інформацію, що М.Мельниченко перебуває в міждержавному розшуку. Однак, у МВС України агентству повідомили, що не зверталися до Інтерполу з проханням про розшук екс-майора. Адвокати М.Мельниченка також не мають інформації про його місцезнаходження, однак заявили раніше, що, за їхніми даними, їх підзахисному загрожує небезпека. 

29 липня 2011 року Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Печерського районного суду Києва від 23 червня 2011 року, яким той скасував постанову екс-генпрокурора України Святослава Піскуна від 1 березня 2005 року, який закрив кримінальну справу проти М.Мельниченка. Кримінальну справу проти нього було порушено за розголошення державної таємниці, перевищення службових повноважень та використання підроблених документів.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...