Майже 70% прихильників Партії регіонів хочуть до Митного союзу з Росією

1 жовтня 2012 в 14:19
Серед прихильників Партії регіонів переважає підтримка вступу України до Митного союзу з Росією. Електорат опозиції вважає пріоритетом вступ до Євросоюзу.
tamojenniy_tamozhenniy_souz_chemodan.jpg
- колаж ZN.UA

Проросійська орієнтація, антиєвропейська і антинатівська орієнтація переважає у виборців Партії регіонів. Про це свідчать дані опитування фонду «Демократичні ініціативи» та Центру Разумкова.

За даними опитування, 69% прихильників Партії регіонів - за приєднання України до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану, 49% - проти вступу України в ЄС, і 77% - проти вступу до НАТО.

У той же час, 65% прихильників «Батьківщини» виступають за вступ до Євросоюзу, 57% - проти приєднання до Митного союзу і 55% - проти НАТО.

Підтримка вступу до НАТО в цілому по Україні залишається мінімальною - лише 13% виступають за. Прихильників Митного союзу і ЄС приблизно рівне число 45% і 44% відповідно.

Дослідження було проведене фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 10 по 15 серпня 2012 року. Було опитано 2009 респондентів старше 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування проводилося у 132 населених пунктах (із них 79 міських та 53 сільських). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Читайте також:

Битися за Україну зі зброєю в руках готова лише третина мешканців країни, з них найменше прихильників Партії регіонів

Закон про російську мову ніяк не вплинув на рейтинги регіоналів і опозиції

Українські діти — патріоти своєї країни, але хотіли б жити за кордоном

З атрибутів незалежності українці найбільше поважають державну мову, найменше — гривню

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Шам 22 августа, 14:40 Через ПРидурків прийдеться проситися до ЄС. Ну, є бажання бути гноєм на землі Московській, сів на потяг - які проблеми? Ні. Треба всіх за собою перти. Мало там українських кісток від Петрограду до Чукотки. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...