Топ Новини

Майже 40% українців ще не читали списки партій, за які збираються проголосувати

27 серпня 2012 в 17:39
Майже 40% громадян не ознайомилися з виборчими списками партій, за які мають намір голосувати. Решта ознайомилися зі списками лише частково, і лише 14% - повністю. Тим не менш, велика частина виборців загалом задоволена тими кандидатами, яких виставили партії на вибори.

Більшість виборців або зовсім не ознайомилися зі списками партій, за які збираються голосувати (39,1%), або знають тільки прізвища першої п'ятірки кандидатів у народні депутати (26%) на майбутніх виборах у Верховну Раду восени цього року.

Такі результати опитування, проведеного з 10 по 15 серпня Фондом «Демократичні ініціативи» спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

За словами директора фонду «Демініціативи» Ірини Бекешкіної, тільки 13,9% респондентів відзначили, що ознайомилися з усім списком; 12,7% - ознайомилися зі списком кандидатів, які на їх думку, входять у "прохідну" частину списку. Ще 7,1% вказали, що ознайомилися зі списком перших 10 кандидатів. Не відповіли на запитання 1,2% опитаних.

- Спортсмени та артисти у виборчих списках не додадуть партіям голосів на виборах


Однак більше половини виборців сказали, що їх повністю або частково задовольняють списки партій, за які вони мають намір голосувати. Зокрема, повністю задовольняють списки кандидатів у депутати обраних ними партій 35,7% респондентів. 15,4% опитаних виборчі списки партій задовольняють за винятком кількох осіб. Про те, що список переважно не задовольняє, заявили 1,1% виборців; що не задовольняє абсолютно - 0,2%; задовольняє лише перша п'ятірка - 5,4%.

Водночас серед опитаних виявилося 27,7% тих, хто не ознайомився зі списками кандидатів від партії, яку вони мають намір підтримати на виборах.

Не відповіли на питання про те, чи задовольняє список, 14,7% виборців.

Опитування проводилося з 10 по 15 серпня у всіх областях України. Було опитано 2009 виборців, похибка вибірки становить 2,3%.

Читайте також:

Партія регіонів поступилася мажоритарними округами Києва людям Черновецького

Голова ЦВК впевнений, що легітимність виборів поставлять під сумнів

Центрвиборчком завершив реєстрацію: на 450 місць у Раді претендує 5771 кандидат


ЦВК визначила порядок розміщення партій у бюлетені

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...