Топ Новини

Мартиненко: Без грошей МВФ Україна буде повністю залежати від Росії

15 листопада 2011 в 10:07
Україна буде повністю залежати від Росії, якщо МВФ не надасть черговий транш. Таку думку висловив голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко.
Martynenko_Nikolay_martinenko_6.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«На сьогодні дефіцит бюджету складає 22 млрд грн. У кінці року у країни не буде грошей для соціальних виплат, плюс чекають багатомільярдні виплати за кредитами", - зазначив політик.

«Влада готова увійти
у боргову кабалу, більше того, влада всю надію покладає на Росію», - додав він.

За його словами, на початку листопада Україн
а взяла кредит у РФ, аби розплатитися за енергоносії. Також М.Мартиненко зазначив, що такий стан речей свідчить про закріплення України у зоні впливу Росії. «За це наша країна заплатить високу економічну і політичну ціну. Після цього повернення Криму у результаті харківських угод здасться квіточками», - заявив він.

Як повідомлялося, місія МВФ працювала
у Києві в період з 25 жовтня по 3 листопада, вивчаючи можливість продовження фінансування України: після закінчення цього терміну (4 листопада) місія розповсюдила заяву, в якій заявила, що взяла паузу для проведення додаткового відпрацювання технічних питань. Очікується, що дискусії з питань економічної політики буде відновлено в найближчому майбутньому.

Крім того, віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко і міністр фінансів Федір Ярошенко на початку листопада провели у Вашингтоні пере
мовини з МВФ, підсумки яких не розголошувалися. Прем'єр Микола Азаров 4 листопада заявив, що чергова корекція програми співпраці з МВФ запланована після закінчення газових перемовин з Росією, що очікується в листопаді цього року.

В уряді України припускають, що два транші програми stand-by може бути об'єднано, що дозволить поповнити валютні резерви Нацбанку України відразу приблизно на  млрд.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...