Топ Новини

Львівські чорнобильці припинили пікет в обмін на обіцяні 400 тис. грн

15 грудня 2011 в 10:33
Чорнобильці після восьми днів пікетів під будівлею Львівської облдержадміністрації згортають намети, тому що одержали гарантії виплат коштів. Про це повідомив губернатор Львівської області Михайло Костюк.
chernobylci_doneck.jpg
uainfo.censor.net.ua

За його словами чорнобильцям виділять 400 тис. грн.

У свою чергу один з організаторів протесту, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Анатолій Бугай заявив, що кошти обіцяно для одноразової допомоги важкохворим.

«Губернатор виділив кошти для надання одноразової матеріальної допомоги до Дня ліквідатора найбільш важкохворим інвалідам Чорнобиля. Ми не брали на себе право відбору, щоб нікого не образити. Передоручили лікарям, які координуюють ці речі. Це диспансер радіаційного захисту населення Львівської області — вони сьогодні відбирають найбільш тяжкохворих (онкохворих, хворих, що мають променеву хворобу - ред.) для надання матеріальної допомоги. Суми, до речі, нам не озвучили», — сказав він.

Окрім фінансової підтримки, чорнобильці після 8 днів перемовин з чиновниками отримали копію доручення щодо виконання своїх вимог.

«Частину цих вимог уже виконано. Залишилися технічні питання, які вирішуються в роботі. Ми залишили за собою право на контроль над виконанням цього доручення», - зазначив А.Бугай.

Чорнобильці Львівщини запевнили, що відновлять акції протесту, якщо обіцянки не буде виконано.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...