Луценко подав клопотання про відведення судді

23 травня 2011 в 08:42
Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив відведення судді Печерського районного суду Сергія Вовка.
lucenko077.jpg
nso.org.ua

«У мене є відведення. Я не довіряю суду», - сказав Ю.Луценко.

Печерський районний суд пішов до нарадчої кімнати для ухвалення рішення за клопотанням Ю.Луценка.

 

Ю. Луценко мотивує відведення тим, що С.Вовк неодноразово приймав рішення, що суперечать законодавству.

 

Також Ю.Луценко зазначив, що має намір наполягати на тому, що справу розглядав суд присяжних. «Якщо мені відмовлять в цьому, я буду звертатися до Європейського суду», - сказав він.

Екс-міністр заявив, що суд не хоче публічного розгляду справи. «Запланований фарс нібито публічного розгляду. Якщо суд буде закритим, то це буде, як за радянських часів», - сказав Ю.Луценко.

Ю.Луценко подякував також депутатам, які зібрали 970 тис. грн для того, щоб внести за нього заставу. Окрім того, він вкотре підкреслив, що у прокуратури немає доказів його провини, тому вона робить все, щоб зробити суд процес закритим.

Відповідаючи на питання про самопочуття, він відповів: «нормально, щоб відповідати на ваші запитання і відповідати в суді».

 

Нагадаємо, Ю.Луценка було затримано 26 грудня підрозділом СБУ «Альфа» біля його будинку в Києві. 

29 грудня 2010 року екс-міністру пред'явлено звинувачення за епізодом у справі про отруєння третього президента України Віктора Ющенка. Як повідомив його адвокат, зі справи про отруєння екс-президента виділено окремий епізод, за яким порушено кримінальну справу і Ю.Луценку пред'явлено звинувачення за статтею 364 частини 3 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Печерський районний суд Києва у середу, 16 лютого, продовжив екс-міністру внутрішніх справ України Луценку термін утримання під вартою ще на два місяці - до 26 квітня.

17 травня Генеральна прокуратура Україна направила кримінальну справу проти колишнього міністра внутрішніх справ України Ю.Луценка з обвинувальним висновком до Печерського районного суду для розгляду по суті.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...