Топ Новини

Луценко хоче через Євросуд визнати вирок судді Вовка "апріорі недійсним"

5 липня 2011 в 13:17
Дружина і захисник Юрія Луценка Ірина пояснила, навіщо захист екс-міністра внутрішніх справ заявив значну кількість клопотань.
irina_lucenko.jpg
anti-crime.org

За її словами, це не пов'язано з затягуванням процесу, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"Ми хочемо пройти всі процедури, заявити всі клопотання і заяви. Ми для себе хочемо з'ясувати до кінця - може суддя Вовк нас судити чи ні", - сказала Ірина Луценко.

"Ми хочемо фіксувати всі до єдиного порушення, які робить прокуратура і суддя Вовк у цих засіданнях. Для чого це робиться? Неодноразово Юрій Луценко казав, що справедливого суду не буде, в чому переконані і всі інші. Тому всі брехливі відписки і зафіксовані порушення дозволять серйозно захищати себе в Європейському суді, де можна буде говорити не тільки про порушення Конвенції з прав людини, а й по суті можна визнати цей суд, який робить стільки порушень і не дотримується відповідних процедур, неправосудним і визнати його рішення (як вирок у моєму чоловікові ) апріорі недійсним. Тому ми не затягуємо процес, ми просто скрупульозно до нього підходимо", - вважає Ірина Луценко.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд Києва переніс слухання справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка на 11 липня.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...