Топ Новини

Лутковська пообіцяла не брати участі в політичних процесах

27 квітня 2012 в 15:45
Новий омбудсмен Валерія Лутковська заявила після присяги, що її посада має бути і буде аполітичною. Вона подякувала депутатам фракції Партії регіонів за довіру.
lutkovskaya.jpg
glavcom.ua

 

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська заявила, що не братиме участі в політичних процесах.

«Можу сказати твердо, що ця посада, яка довірена мені парламентською більшістю, повинна бути і буде аполітичною. Я не має наміру брати участь у політичних процесах. Єдина моя задача - захист прав громадян, незалежно від їх положення в державі», - сказала Лутковська.
 
Вона зазначила, що омбудсмен повинен сприяти тому, щоб в державі кожен громадянин міг отримати правову допомогу. «Обмеження прав - чи то в секторі економіки, чи то з боку державних органів - повинні розслідуватися і припинятися в індивідуальному порядку. Це і є основною функцією уповноваженого з прав людини», - сказала Лутковська.
 
 
Водночас, заявила омбудсмен, має забезпечуватися зміна правового поля. «Воно повинно регулюватися таким чином, щоб запобігати подальшим можливим порушенням. І це я бачу не менш важливою місією уповноваженого з прав людини», - підкреслила вона.
 
На питання щодо її висловлювання про те, що у Партії регіонів не знають, з ким зв'язалися, Лутковська сказала: "Ця теза, яка була винесена у заголовок інтерв'ю одному з електронних видань, не має нічого спільного із контекстом моїх думок".
 
«Я щиро вдячна всім депутатам фракції Партії регіонів за довіру, яку вони проявили до мене, коли висунули на пост уповноваженого з прав людини. І я вдячна всім народним депутатам, хто своїми голосами обрав мене на цю посаду», - резюмувала Лутковська.
 
На позачерговому засіданні Верховної Ради 27 квітня прийняла присягу новий Уповноважений ВР з прав людини Лутковська. Під час прийняття Лутковської присяги представники опозиції, які стояли біля трибуни, скандували «Ганьба».
 
26 квітня опозиція оскаржила в суді обрання нового уповноваженого Верховної Ради з прав людини через «грубі порушення закону». У «Батьківщині» заявили, що «бюлетені для голосування були ксерокопіями, а не бланками з мокрими печатками».
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...