Топ Новини

Лутковська подала на Кужель до суду

19 лютого 2013 в 16:24

Омбудсмен спростувала наявність родинних зв'язків із міністром юстиції Олександром Лавриновичем і обурилася звинуваченнями в корупції.

Александра Кужель, Валерия Лутковская
Валерія Лутковська і Олександра Кужель

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська подала до суду на народного депутата від "Батьківщини" Олександру Кужель.

Омбудсмен категорично спростувала заяву Кужель про те, що посада їй дісталася завдяки корупції і родинним зв'язкам з міністром юстиції Олександром Лавриновичем.

"...Моя кар'єра у Міністерстві юстиції розпочалася у 1995 році, коли Олександра Лавриновича ще і близько там не було. І оскільки я не родичка Олександра Лавриновича, відповідно такі висновки пані Кужель робить даремно", - сказала Лутковська в інтерв'ю Главкому.

"У зв'язку з цим я звернулася з судовим позовом з вимогою про спростування недостовірної інформації. Я зробила кар'єру у Міністерстві юстиції абсолютно самостійно", - заявила вона.

Лутковська підкреслила, що компенсація її не хвилює.

"Мене хвилює питання спростування брехні тим самим способом, яким вона була розповсюджена. Хоча в принципі варто подумати про компенсацію хоча б для тих вчителів, які були ображені розмовами про те, що вони без корупційних зв'язків не зможуть колись зайняти відповідні посади", - зазначила вона.

Нагадаємо, в ефірі телеканалу "Інтер" 2 лютого Олександра Кужель заявила, що Валерія Лутковська отримала свою посаду у корупційний спосіб.

"Людина, яка професійно непридатна, яка порушує закон про корупцію, тому що вона була вчителькою, а стала заступником міністра тільки тому, що вона є сестрою дружини Лавриновича - міністра юстиції, після того була направлена в Європу, а після того корупційно призначена уповноваженим з питань захисту прав людини", - сказала Кужель.

Раніше, 31 січня, Кужель виступила за ініціювання опозицією відставки Лутковської з посади омбудсмена.

Читайте також:

Лутковська порадила захисту Луценка подавати в суд на лікарів

Кужель заявила, що її можуть посадити на 10 років

Власенко попросив, щоб "представник гестапо" Лутковська замість Тимошенко відвідала саму себе

Лутковська не збирається йти у відставку через критику опозиції

Главком
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • іван 19 февраля, 19:28 Пані, Лутковська, Ви справедливо подали до суду. Ви скажіть іі нехай подивиться в зеркало, Кужель, і на кого вона подібна. За границею, люди з такою зовнішністю, вже з хати не виходять. А, вона, в Украіні ще воду мутить в різних напрямках. Це друга баба Параска, яка була при Ющенкові і Тимошенко. Нехай не забуває, що сталося з бабою Параскою.
    Юрий 19 февраля, 21:33
    А по-моему, Кужель куда приятней этой лупоглазой коровы.
    Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...