Лукашенко збирається заборонити іноземні сайти

5 січня 2012 в 11:05
Президент Білорусі Олександр Лукашенко вводить безпрецедентні санкції щодо користувачів інтернету, пише Федеріко Гуерріні в матеріалі, опублікованому на сайті газети La Stampa.
lukashenko_i-g-t.org.jpg
i-g-t.org

"Своїм безпрецедентним рішенням білоруський президент Олександр Лукашенко має намір де-факто націоналізувати інтернет у своїй країні. З набранням чинності "Змін до кодексу про адміністративні і процесуальні порушення" 6 січня цього року, громадяни маленької республіки не зможуть відвідувати іноземні сайти, сервери яких розташовані за межами національних кордонів. За порушення закону передбачено штрафи до 96 євро", - пише видання.

"Мова йде скоріше про переконливу, ніж ефективну політику щодо більшої частини населення", - пише автор статті.

"Новий закон Лукашенка торкнеться не тільки приватних осіб: підприємствам, що діють на території Білорусії, можна буде користуватися тільки національними доменами, всі транзакції будуть проводитися через місцеві інтернет-ресурси, а інформація про них буде доступна як податковим органам, так і службам безпеки", - підкреслює автор статті.

"Посилено заходи і щодо wi-fi мереж: тепер власники місцевих кафе та інших закладів будуть нести безпосередню відповідальність за дії клієнтів. Невипадково Білорусь вважається одним із найбільш закритих на сьогодні режимів, і мало хто із західних політиків зважується здійснювати візити до цієї країни", - пише автор статті.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...