Топ Новини

Лукашенко впевнений, що Білорусі нав'язують безсовісний сценарій «кольорової» революції

3 липня 2011 в 12:13
Олександр Лукашенко заявляє, що в Білорусі не вдасться реалізувати сценарій «кольорової» революції, який країні нав'язують іноземні держави.

 «Нам посилено і цілеспрямовано нав'язують безсовісні сценарії «кольорових» революцій, написані під копірку в столицях окремих країн. Ми розуміємо, що мета цих атак - посіяти невпевненість і тривогу, зруйнувати суспільну злагоду. В кінцевому підсумку - поставити нас на коліна і звести до нуля всі завоювання незалежності. Цього не буде», - заявив президент Білорусі О. Лукашенко в неділю, 3 липня, виступаючи на військовому параді з нагоди офіційного Дня незалежності країни. 

За його словами, «сильні світу цього застосовують проти неугодних країн зброю масового інформаційного поразки». Президент заявив, що «мета всього цього - диктат, нав'язування політичної волі, уніфікація світу, примус народів до нового світоустрою". «Цей «новий порядок» передбачає поділ світу на «золотий мільярд» і всіх інших - сірих і убогих, які не мають навіть права голосу», - сказав А. Лукашенко. 

Після виступу А. Лукашенко практично не було оплесків. «Ніхто сьогодні не отримав акредитації на оплески», - пожартували учасники параду в «Твіттер», натякаючи на нещодавню заяву заступника начальника ГУВС Мінського міськвиконкому Ігоря Євсєєва, який заявив після «мовчазних» акцій протесту, що «плескати 3 липня можна тільки на адресу ветеранів та учасників війни».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...