Топ Новини

Лукашенко: Боронь Боже жити за нової влади

9 грудня 2011 в 11:44
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що будь-яка революція починається з прекрасних слів і завжди закінчується грандіозним обманом.
lukashenko-papa_AFP.jpg
AFP

"Бунт і революція — це не зміна влади, це — руйнування самої держави", — сказав О.Лукашенко, виступаючи в п'ятницю у Мінську на з'їзді Білоруського республіканського союзу молоді.

Як приклад президент навів ситуацію у низці держав, де відбулися революції. Наразі, констатував він, у цих державах "все відбувається саме так, як мною було сказано". "Сьогодні у країнах, де радісно вітали революції, настав новий етап різанини і плутанини", — сказав О.Лукашенко. "Боронь Боже нам жити при цих бунтах", — підкреслив він.

О.Лукашенко відзначив, що "в перебудову почали боротися з комуністами, але знищили державу". "Протестували проти привілеїв партапарату, але отримали олігархів-мільярдерів, які захопили народну власність", — сказав О.Лукашенко.

За його словами, "так могло бути й у нас". "І тоді замість свободи ми отримали б хаос і кров, а замість влади народу — владу шахраїв і злодіїв", — підкреслив президент.

О.Лукашенко сказав, що "гарматним м'ясом будь-якого заколоту завжди була молодь". "Ляльководи ніколи не підіймалися на барикади — вони виштовхували молодих і потім на їхній крові робили свій бізнес", — зазначив глава держави. У зв'язку з цим він процитував вислів 16-го президента США Авраама Лінкольна: "Вовк і вівця по-різному розуміють слово "свобода".

О.Лукашенко заявив, що у Білорусі "є простий спосіб поміняти і владу, і президента — вибори". "Через вибори народ дає владу, через вибори народ вправі її забрати", — сказав президент.

У зв'язку з цим О.Лукашенко заявив, що "не користувався тим, щоб силою утримувати владу". "Але слабка влада — ненадовго. І тому якщо ви мене обрали президентом — готуйтеся до сильної влади", — сказав голова держави.

При цьому О.Лукашенко не виключає, що "можливо, нам треба коригувати свою політику: будова суспільства, система влади не повинні бути застиглими". "Ми вміємо робити висновки з того, що відбувається", — запевнив президент Білорусії.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...