Топ Новини

Луценко хоче вивести людей на вулиці на річницю Майдану

13 квітня 2013 в 12:35

Луценко вважає, що майбутня акція на Майдані повинна стати демонстрацією сили - "місцем збору тих, хто не тільки проти когось конкретного, але і за щось конкретне".

Юрий Луценко
Юрій Луценко

Екс-глава МВС Юрій Луценко має намір на річницю Майдану ініціювати масштабну акцію протесту. При цьому політик вважає, що для успіху акції опозиція повинна виробити концепцію формування держави і визначити єдиного кандидата в президенти.

Про це Юрій Луценко розповів в ексклюзивному інтерв'ю ZN.UA.

"Якщо йдеться про план побудови країни, то його ще тільки належить спільно написати. Якщо — про плани роботи, то я сподіваюся найближчим часом зібрати коло однодумців, мислячих, проукраїнськи налаштованих людей, інтелектуалів і патріотів", - сказав Луценко.

"До настання осені хотілося б мати готовий план дій. Потім ми спробуємо заручитися підтримкою якомога більшої частини населення, переконуватимемо й агітуватимемо. Якщо це вдасться, то до річниці Майдану зможемо ініціювати повномасштабну масову акцію. Це не буде підготовка до повалення", - зазначив він.

За словами політика, така акція не буде підготовкою до повалення влади.

"Я відчуваю завищені очікування певної частини суспільства. Мовляв, ось повернувся Луценко, він тепер швидко організує революцію, і все буде гаразд. Уявімо фантастику: сьогодні на Майдан вийде мільйон, ми знімемо Януковича, захопимо Банкову і... Поки що в нас немає навіть єдиного кандидата від опозиції. Немає злагодженої команди, немає спільного бачення. Одного разу ми вже так президента обрали. Дякую, більше так не хочу", - сказав екс-глава МВС.

Луценко вважає, що майбутня акція на Майдані повинна стати демонстрацією сили - "місцем збору тих, хто не тільки проти когось конкретного, але і за щось конкретне".

"Завдання-мінімум — щоб на цей час опозиція, по можливості, визначилася з єдиним кандидатом. Завдання-максимум — щоб погляди майбутнього кандидата збігалися з розробленою концепцією облаштованості держави. Щоб бажання людей і можливості лідерів збіглися. Щоб потенційний очільник держави не тільки пообіцяв, а й виконав задумане", - заявив він.

Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" в інтерв'ю Сергія Рахманінова з Юрієм Луценком.

Читайте також:

Луценко не буде створювати свою партію, щоб не заважати опозиції

Юрій Луценко готовий стати польовим командиром опозиції

Моральна вага трьох лідерів опозиції менша, ніж одного Луценка, - Безсмертний

За матеріалами: Андрей Товстыженко, ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...