Топ Новини

Литвин вважає, що Конституція дозволила зберегти мир в Україні

28 червня 2012 в 14:06
Спікер Верховної Ради Володимир Литвин упевнений у тому, що завдяки Конституції, прийнятій 16 років тому, Україні вдалося зберегти мир у країні.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin_-6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що Конституція дозволила зберегти мир в Україні і пройти крізь найскладніші випробування. Про це він сказав під час перебування у Червоноармійському районі Житомирської області, повідомили у прес-службі ВР.

Разом з тим, зазначив він, потрібно ще багато зробити, щоб День Конституції України «люди відчували як свято». За словами Литвина, в Основному законі задекларовані «прекрасні позиції і ключові гарантії - безкоштовні медицина та освіта». Але в Конституції, зазначив він, потрібно зафіксувати, що їхнєневиконання тягне за собою відповідальність.

Литвин зазначив, що сьогодні вкрай важливо забезпечити діалог всередині країни, щоб «ми говорили єдиним голосом про питання, які стосуються людей». «Необхідна розмова, щоб прийняти кращі рішення, знайти те, що об'єднує Україну», - сказав він.

Голова ВР під час робочої поїздки поспілкувався з жителями сіл Очеретянка, Соколов і Тетерка і передав місцевим школам книги у рамках програми Книга повертається до школи.

Як повідомлялося, сьогодні, 28 червня, в Україні відзначають 16-річчя з дня прийняття Конституції.

Читайте також:

Лише кожен восьмий українець вірить, що нова Конституція поліпшить ситуацію у країні

Опозиція запропонувала створити у Раді спецкомісію для захисту конституційного ладу

Зміни до Конституції будуть приймати на референдумі

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...