Литвин виправив Ківалова: 19 червня мовний закон розглядатися не буде

15 червня 2012 в 14:19
19 червня лише завершується визначений законом термін для внесення пропозицій до законопроекту. За словами спікера, їх до законопроекту надійшло вже близько 400.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin_-6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Верховна Рада не буде розглядати законопроект "Про основи мовної політики", що розширює сферу застосування російської мови, 19 червня. Про це 15 червня повідомив спікер парламенту Володимир Литвин під час спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook.

"Це неможливо і цього не буде. 19 червня лише завершується визначений законом термін для внесення пропозицій до законопроекту. До початку нашого спілкування їх уже надійшло до 400", - зазначив Литвин.

Також спікер повідомив, що однією з його поправок до законопроекту є вимога обов'язкового іспиту з української мови на всі спеціальності у вишах.

- Регіонали назвали дату розгляду в другому читанні закону про мови

Нагадаємо, 24 травня в залі засідань Ради після дебатів щодо законопроекту про основи мовної політики, внесеного народними депутатами фракції Партії регіонів Вадимом Колесниченком та Сергієм Киваловим, сталася бійка між народними депутатами. В той день законопроект прийнятий не був.

Однак 5 червня, за словами лідера партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка «опозиція проявила себе не в кращому плані», і законопроект був прийнятий у першому читанні 234 голосами

Опозиційні депутати Верховної Ради будуть фізично протистояти прийняттю в другому читанні законопроекту «Про основи державної мовної політики».

Читайте також:

Каплієнко не знає, як картки депутатів «Реформи заради майбутнього» могли проголосувати за мовний законопроект

Опозицію вразив «цинізм Литвина, коли спікер намагається зберегти власну шкуру»


Прийняття мовного закону — результат домовленості між опозицією і більшістю, — Литвин


Опозиція не встигла зірвати голосування мовного законопроекту через «хитрий план» Литвина

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...