Топ Новини

Литвин виправдав фальсифікацію голосування за суддю КСУ тим, що того все одно б обрали

12 листопада 2011 в 20:37
Навіть у разі визнання недійсними 20-ти бюлетенів, які вкинув депутат Юрій Литвин, Олександр Пасенюк був би обраний суддею Конституційного суду України.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin__033_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин в інтерв'ю «5 каналу» в суботу, 12 листопада.

За його словами, за обрання О. Пасенюка суддею Конституційного суду проголосували 249 бюлетенів. «Навіть якщо відкинути 20 бюлетенів, буде 229», - повідомив глава вищого законодавчого органу України.

Крім того, В. Литвин зазначив, що «кожен депутат , брав бюлетень і ставив свій підпис, і тільки після цього отримував бюлетень». Також на цьому бюлетені розписувалися два члени лічильної комісії, ставилась відповідна печатка, зазначив спікер.

За його словами, вкидання депутатом Ю. Литвином бюлетенів за інших депутатів - «це просто моральний аспект ставлення депутата до виконання свого обов'язку».

«Коли мені стало відомо, я намагався підказати, щоб 20 бюлетенів не зараховували, щоб не давати відповідного грунту для безпідставних (sic!) розмов», - зазначив спікер.

«Адже якщо зараз демонструвати моралізаторство, то варто згадати: коли голосували за прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, депутати брали бюлетень, підходили до куратора, який дивився, яку оцінку вони поставили, потім депутат підходив до телевізійної камери і показував бюлетень, а потім його вкидав», - сказав В. Литвин.

(Насправді за Ю.Тимошенко ніколи не голосували бюлетенями - ред.)

«Очевидно, депутатам потрібно самим для початку демонструвати морально здорову позицію, щоб потім читати лекції іншим», - вважає він.

В. Литвин також нагадав, що депутати від БЮТ не перешкоджали складенню присяги О. Пасенюком у присутності президента, прем'єра та голови Конституційного суду.

«А це означає одне - потрібна була політична кампанія. Не було б цього приводу, знайшли б інший», - вважає спікер.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...