Топ Новини

Литвин: Президент не повинен стояти в пробках, а я – не проти

14 листопада 2011 в 12:10
Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляє про існування доручення щодо неперекриття доріг для проїзду кортежів спікера парламенту та прем’єр-міністра.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin_-6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це він сказав на брифінгу після погоджувальної Ради в понеділок, не уточнивши, ким само видано це доручення.

"Дано доручення міністру внутрішніх справ про те, щоб не перекривати дорогу і не регулювати рух, коли проїжджає голова Верховної ради або прем’єр-міністр України", - сказав він.

"До речі, повинен сказати, що це доручення суперечить закону, який передбачає відповідне регулювання. Але я особисто сприймаю це з розумінням, оскільки іноді сам сідаю за кермо на вихідні і знаю, що таке просуватися навіть у вихідні дні по окружній дорозі, коли виїжджаєш на Житомир", - додав спікер ВР.

Водночас, на переконання Литвина, відповідне перекриття має залишитися для проїзду кортежу президента Україна Віктора Януковича.

"Я виходжу з того, що глава держави, обраний народом, повинен безпечно пересуватися туди, куди в нього прокладений маршрут", - впевнений голова ВР.

На переконання В.Литвина, у разі виникнення ініціативи щодо скасування перекриття доріг для проїзду президента Верховна Рада однаково не прийняла б такого рішення, і питання залишилося б на рівні "чергової політичної хвилі".

Нагадаємо, В.Литвин підтвердив, що це співробітники його кортежу розбили дзеркало машині, яка не встигала з’їхати з дороги під час руху кортежу. Раніше журналісти програми «Знак Оклику» повідомили, що охорона прем'єра Миколи Азарова розбиває дзеркала машин, які не встигають з'їхати з дороги під час руху кортежу.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...