Литвин побоюється, що при ратифікації зони з СНД у парламенті знову буде спекотно

9 листопада 2011 в 15:22
Угода про зону вільної торгівлі в рамках СНД поки не надійшла до парламенту, але навколо неї будуть дуже гострі дискусії, прогнозує голова Верховної Ради України Володимир Литвин.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin___04.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Його немає у парламенті, і я направив звернення до прем'єр-міністра України з приводу того, щоб надали Верховній Раді офіційно текст цього документа», - сказав журналістам у середу В.Литвин під час офіційного візиту до Санкт-Петербурга.

«Будемо сподіватися, що він надійде офіційно для розгляду у Верховній Раді України та ратифікації цього документа», - додав спікер українського парламенту.

Він підкреслив: «Хоча я розумію, що навколо цього документа будуть розгортатися гострі дискусії. При цьому, у текст і зміст заглиблюватися будуть мало».

Нагадаємо, що під час ратифікації «харківських угод» 27 квітня 2010 року В.Литвину довелося ховатися за великою парасолькою від яєць, які полетіли в нього.
 

Як повідомлялося, 18 жовтня у Санкт-Петербурзі керівники урядів країн СНД, у тому числі прем'єр України Микола Азаров, підписали Договір про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності. Згоди щодо цього документу досягнуто раніше того ж дня на зустрічі голів урядів СНД.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...