Топ Новини

Литвин: Переносити вибори ніхто не буде

29 вересня 2011 в 05:34
Голова Верховної Ради Володимир Литвин не бачить ніяких підстав для перенесення парламентських виборів. Таку думку він висловив в інтерв'ю «5 каналу».
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin_-6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це він сказав відповідаючи на питання про те, що майже не залишається часу для прийняття виборчого закону, а законопроект ще навіть не внесено до парламенту.

«Ви прекрасно знаєте, що коли у нас не вкладаються у такий термін, то приймається рішення про скасування відповідної норми», - сказав спікер, додавши, що дана норма не прописана у Конституції, тому для її скасування достатньо 226 голосів.

В.Литвин зазначив, що різного роду розмови про те, що вибори до парламенту можуть бути перенесені на травень 2012 року, не мають під собою ніяких підстав. Він вважає, що перенесення виборів не може бути, оскільки термін їх проведення виписано у Конституції України.

Він вважає, якщо не буде ніяких у країні «чергових революцій», то вибори будуть проходити у визначений Конституцією термін. «Я не бачу ніякого потенціалу набирати 300 голосів і скасовувати відповідне конституційне рішення», - резюмував політик.

Нагадаємо, що проект нового закону про вибори передбачає підняття прохідного бар'єру до 5%.

Раніше ZN.UA публікувало робочу версію майбутнього закону про вибори народних депутатів. У робочому варіанті законопроекту містилися кілька досить суперечних норм, що дозволяють впливати на результати голосування.

Зокрема, там була норма, що дозволяє знімати з реєстрації невгодних кандидатів, а також позбавляти ліцензії або зупиняти вихід ЗМІ. Одну з найбільш одіозних норм згодом було виключено.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...