Топ Новини

Литвин очікувано повідомив, що буде тягнути зі вступом до ПР аж до виборів

14 листопада 2011 в 08:40
Народна партія має намір визначитися з форматом участі у виборах Верховної Ради після прийняття нового закону «Про вибори народних депутатів України». Про це сказав голова парламенту, лідер партії Володимир Литвин.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin_-6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Ми остаточно ще не знаємо, яким буде закон, правила гри, прохідний бар'єр. Тому після прийняття закону і буде прийнято рішення. Те, що висуванці від нас будуть брати участь у виборах, - це однозначно», - сказав він.

При цьому він зазначив, що партія зараз веде дискусію про участь деяких партійців на виборах у мажоритарних округах.

«Ми сьогодні вислухали пропозиції майже 60 наших колег, які готові брати участь у виборах в округах. Звичайно, розуміємо, що відбудеться «відсіювання», тому що деякі партійці погодилися сьогодні зайнятися «примірюванням» на себе округів після моїх настійних рекомендацій», - сказав він.

В.Литвин при цьому відзначив, що триває діалог про об'єднання його партії і Партії регіонів.

Також він спрогнозував, що парламентські вибори будуть супроводжуватися жорсткою боротьбою і конкуренцією кандидатів від різних політичних сил.

Як повідомляло ZN.UA процес злиття ПР і Народної партії - це практично вирішена справа. За деякими даними В.Литвину і його «народникам» пообіцяли п'ять місць у прохідній частині списку «регіоналів». Не виключено, що формальне злягання двох партійних структур відбудеться дещо пізніше, що фракція «народників» збережеться аж до виборів, що суб'єкт під назвою НПУ все ж таки візьме участь у кампанії. Щоправда без Литвина, Шарова, Гриневецького та ще кількох знакових політиків. Партії, що мають парламентські фракції, мають першочергове право на представництво у комісіях. Зберігши осередок НПУ хоча б формально, влада отримає додаткові місця у виборчкомах.

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...