Литвин на 90% упевнений, що вибори до парламенту пройдуть за змішаною системою

28 вересня 2011 в 14:54
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин прогнозує, що новий закон про вибори народних депутатів зафіксує змішану виборчу систему.
litvin_lytvin-3_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Я думаю, що сьогодні можна говорити з упевненістю на 90%, що це буде змішана виборча система», - сказав В. Литвин в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Українa». 

В. Литвин нагадав, що над законопроектом про вибори народних депутатів працює робоча група за дорученням президента, поки документ не надійшов на розгляд парламенту. 
 
«Як мені бачиться, цей законопроект може бути внесений (до Верховної Ради - ред.) тоді, коли надійдуть офіційні рекомендації від Венеціанської комісії. Документ буде ще раз переглянуто з урахуванням офіційних рекомендацій і направлений до Верховної Ради», - сказав голова парламенту. 
 
Водночас, підкреслив В. Литвин, Верховна Рада має прийняти закон за рік до виборів, а «залишається два пленарні тижні в жовтні». За словами В. Литвина, законодавці потрапляють у цейтнот. Спікер не виключив, що можуть бути внесені в законодавство корективи щодо цієї норми. 
 
Як повідомляв раніше міністр юстиції Олександр Лавринович, засідання Венеціанської комісії пройде 14-15 жовтня, а її офіційні висновки будуть надані 17 жовтня і оприлюднені на офіційному сайті Венеціанської комісії. 
 
Нагадаємо, що О. Лавринович вважає законопроект про «Про вибори народних депутатів України» готовим на 100% і має намір вже цього тижня передати його президентові Віктору Януковичу для внесення в парламент.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...