Топ Новини

Лимонов має намір балотуватися на пост президента Росії

14 грудня 2011 в 15:22
Російський опозиціонер і письменник Едуард Лимонов подав у середу, 14 грудня, до ЦВК РФ документи, що підтверджують його самовисунення кандидатом у президенти. Вся процедура зайняла трохи більше однієї години, Лимонов і його уповноважений не виявляли нетерпіння і навіть жартували.
limonov.jpg
Reuters

З переданих документів випливає, що 68-річний Лимонов працює колумністом у журналі «Джі-Кью» (GQ), а його сукупний дохід за 2007-10 роки становить близько півтора мільйонів рублів.

Лимонов, справжнє прізвище якого Савенко, поінформував ЦВК, що не належить до жодної партії чи громадського об'єднання, хоча вважає себе опозиціонером із 18-річним стажем.

Висування Лимонова кандидатом у президенти відбувалося на зборах групи із більш ніж 500 виборців 11 грудня. Однак до готелю Ізмайлово, де планувалися збори, їх не пустили. Довелося проводити збори на майданчику біля готелю, що Лимонов назвав «кричущим неподобством».

Після процедури здачі документів Лимонов дав зрозуміти, що не впевнений у тому, що дійде до фінішу виборчої кампанії. «Мене зупинять на якомусь етапі», - сказав він. «У мене амбіцій немає, але є бажання консолідувати опозицію», - зауважив Лимонов, одночасно давши зрозуміти, що не особливо впевнений чи отримає він підтримку опозиції. «Я не плекаю безмірних надій», - уклав він.

За законом для офіційної реєстрації кандидати-самовисуванці повинні зібрати та подати до ЦВК 2 млн підписів виборців на свою підтримку. Зробити це необхідно до 18 січня 2012 року.

Вибори президента РФ призначено на 4 березня 2012 року.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...