Кузьмін: Міфічний арешт Шкіля в Україні - це вигадки

24 січня 2013 в 11:45

Заступник генпрокурора повідомив, що термін давності у справі Шкіля минув, але, щоб закрити справу, потрібно отримати згоду самого опозиціонера.

01_shkil-tomenko-mogut-uvolit-uzhe-na-etoj-nedele.jpg
Андрій Шкіль

Перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін стверджує, що справа проти опозиціонера Андрія Шкіля є, але йому нема чого побоюватися. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Сегодня".

"Термін давності у цій справі дійсно минув, але, щоб закрити справу, потрібно отримати згоду самого Шкіля. А отримавши, звернутися до суду - тільки він може закрити справу", - сказав він.

"Закриття справи щодо терміну давності є нереабілітуючою обставиною. Можливо, Шкіль на це не піде, може, він хоче закриття справи, наприклад, за відсутністю події та складу злочину...", - припустив перший заступник генпрокурора.

"У будь-якому випадку, міфічний арешт Шкіля в Україні - це вигадки його самого і соратників... Так що справа дійсно є, але побоюватися Шкілю нічого", - заявив Кузьмін.

Він також додав, що генпрокуратура ще рік тому направляла цю справа для розслідування прокурорам Києва. "Я цим не займаюся", - підсумував Кузьмін.

Нагадаємо, у 2001 році Андрій Шкіль був арештований за участь в акції "Україна без Кучми". Від вироку до восьми років його врятувало обрання в парламент. Після того, як Шкіль не пройшов до Верховної Ради нового скликання, опозиціонер виїхав у Чехію. Там Шкіль має намір просити політичного притулку.

Читайте також:

Шкіль має намір повернутися в Україну тільки після зміни влади у країні

МЗС Чехії підтвердив надання політичного притулку Данилишину

Чехія надала чоловікові Тимошенко "міжнародну охорону", а не "політичний притулок"

За матеріалами: Сегодня
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...