Топ Новини

Куликов: підтвердити ізраїльське громадянство Черновецького - елементарно

3 серпня 2011 в 12:17
Щоб отримати офіційну інформацію про громадянство Черновецького необхідно направити офіційний запит в рамках Європейської конвенції про міжнародно-правову допомогу. Про це повідомив екс-голова українського бюро Інтерполу Кирило Куликов.

"Насправді нічого секретного в інформації про громадянство немає. Щоб отримати інформацію офіційно, необхідно направити офіційний запит в рамках Європейської конвенції про міжнародно-правову допомогу. Ізраїль до цієї конвенції приєднався. Занадто багато розмов з приводу громадянства Черновецького. Якщо так ще один день поговоримо, то інформація про громадянство стане інформацією, прирівняною до банківської таємниці або діагнозу лікаря", - зазначив Кирило Куликов.

При цьому Куликов додав, що якщо Черновецький проходить у низці кримінальних матеріалів як підозрювана особа, то правоохоронні органи безперешкодно можуть це робити. За його словами, якщо інформація про подвійне громадянство підтвердиться, це означатиме, що коли Черновецький обирався народним депутатом і балотувався на позицію мера, він повідомив про себе неправдиву інформацію.

"Відповідно, це вже порушення кримінального характеру. Не мені це вирішувати, але підстав 100% достатньо. Нехай перевіряють", - додав Кирило Куликов.

Нагадаємо, що міністерство абсорбції Ізраїлю відмовилося надавати інформацію про можливу наявність у мера Києва Леоніда Черновецького ізраїльського громадянства.

"Нам не дозволено надавати інформацію про громадянство нікому", - сказала прес-секретар міністерства Сабіна Хаддад.

Вона підкреслила, що це приватна інформація, яку можна отримати тільки за умови згоди самого Черновецького.

Нагадаємо, вчора на ізраїльському порталі IzRus з'явилася інформація про те, що Черновецький вже 17 років має ізраїльське громадянство. У базі даних МВС Ізраїлю нібито зазначено, що Черновецький і його дружина Аліна Айвазова отримали громадянство в Ізраїлі 5 жовтня 1994 року.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...