Топ Новини

КПУ наполягає на проведенні референдуму про приєднання України до Митного союзу

14 грудня 2012 в 10:28
КПУ наполягає на тому, щоб глава держави і уряд, також, як і Верховна Рада України, приступили негайно до розгляду питання про приєднання України до Митного союзу.
kommunisti_KPU_flag.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Комуністична партія України вимагає проведення всеукраїнського референдуму про приєднання України до Митного союзу.

«Ми наполягаємо, щоб і глава держави, і уряд, так само як і Верховна Рада України, сьогодні приступили негайно до розгляду питання про приєднання України до Митного союзу», - заявив лідер фракції КПУ Петро Симоненко.

Як вважає лідер комуністів, на референдумі також потрібно вирішити питання про приєднання України до Європейського союзу. «Ми повинні внести на референдум, що Україні вигідніше - Митний союз чи Європейський союз. Це рішення має прийняти народ на референдумі», - підкреслив П.Симоненко, додавши при цьому, що КПУ буде агітувати за приєднання до Митного союзу.

За його словами, КПУ готова приступити до збору підписів для проведення цього референдуму.

Говорячи про часові рамки для збору підписів, Симоненко зазначив, що в суботу буде проведений партійний пленум, на якому будуть обговорюватися підсумки проведених виборів, а також дане питання про референдум.

За його словами, швидше за все, організаційні питання, що стосуються проведення Всеукраїнського референдуму про приєднання України до Митного союзу, будуть вирішені в зимовий період, а у весняно-літній період вже можна буде збирати підписи на його підтримку.

П.Симоненко також зазначив, що Україна виграє від вступу до Митного союзу. «Прямий виграш від вступу до Митного союзу для України становить ,5-9 млрд на рік - це рішення всіх проблем соціального забезпечення», - зазначив він.

Лідер КПУ також звернув увагу на те, що вступ України до Митного союзу - «це, фактично, потенційний вхідний квиток у систему держав Брікса та ШОС».

Як писало ZN.UA, існують дві думки щодо того, наскільки серйозна загроза втягування України у Митний союз.

Прихильники першої переконані, що сьогодні загроза не більша, ніж усі останні два з половиною роки і вже стала перманентним тлом. У групі розділяють другу точку зору, де панує песимізм. Вони переконані: нинішня катастрофічна ситуація в українській економіці може змусити Януковича прийняти нелегке рішення про вступ до Митного союзу.

Читайте також:

Янукович їде до Москви знову говорити про Митний союз

Москва розраховує, що через два роки Україна буде в Митному союзі

Лукашенко розпереживався за долю України

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...