Комуністи назвали уряд «тимчасовим», але скидати не збираються

24 грудня 2012 в 13:42
Назвавши новий уряд «тимчасовим», комуністи чекатимуть його падіння. Поки будуть підтримувати звіти міністрів у Верховній Раді.

Новий Кабінет міністрів України є тимчасовим і перехідним, заявив народний депутат України від Комуністичної партії Олександр Голуб, повідомляє прес-служба партії.

«КПУ оцінює не стільки персоналії нового Кабміну, скільки його можливу програмну діяльність. Але цілком очевидно, що нової програми щодо виходу з кризи не представлено. Тому немає особливих надій, що цей Кабмін буде ефективним. Тому цей склад Кабміну швидше буде тимчасовим або перехідним», - сказав Голуб.

Він додав, що призначення Сергія Арбузова першим віце-прем'єром показове: «Це призначення наближених людей до президента на такі високі пости в Кабміні показує намір взяти під контроль основні сфери впливу у країні напередодні президентських виборів безпосередньо у свої руки».

Компартія на парламентському рівні має намір контролювати роботу нового уряду: «Безсумнівно, ми беремо на себе функції народного контролю за діями і рішеннями нового Кабміну. У Верховній Раді України ми будемо підтримувати звіти міністрів».

Нагадаємо, що фракції комуністів у новому парламенті голосувала за призначення Миколи Азарова прем'єр-міністром і поки підтримувала всі ініціативи Партії регіонів.

Читайте також:

Президент призначив новий склад Кабміну: список міністрів

Силовий і економічний блоки нового Кабміну будуть зосереджені в руках «Сім'ї»

Янукович призначив Олену Лукаш міністром Кабміну

Королевську призначено міністром соціальної політики

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...