Комуніст Царьков отримав ляпаса за погрозу знову розстрілювати українців

22 вересня 2012 в 07:35
Фраза Царькова «мало НКВД вас, бандерівців, стріляло» викликала обурення в студії Шустера. Комуніст отримав ляпас від журналістки Тетяни Чорновіл. Ганна Герман заявила, що ініціюватиме заборону комуністичної ідеології.
tsarkov.jpg
gazeta-nd.com.ua

 

За погрозу повернути часи НКВС і знову почати розстрілювати українців народний депутат із фракції Комуністичної партії Євген Царьков отримав ляпаса від журналістки Тетяни Чорновіл.
 
«Войовнича Таня Чорновіл у перерві програми Савіка Шустера дала ляпаса коммі Царькову. Через його зневагу до нашої історії і фразу «мало НКВД вас, бандерівців, стріляло»», - написала на своїй сторінці в Facebook одна з учасниць програми народний депутат від НУНС Ірина Геращенко.
 
Як зазначила Геращенко, фраза комуніста викликала обурення в студії.
 
«Люди в студії почали свистіти і кричати «Ганьба!», Ми - депутати від опозиції, закликали Савіка припинити цю наруга над нашою історією та пам'яттю мільйонів знищених безневинних жертв червоного терору. Ми кричали, що це заклики до ворожнечі, але новочервоне цинічне мурло продовжувало плести свою страшну мову», - описала події депутат.
 
Після цього радник президента Ганна Герман заявила, що має намір ініціювати заборону комуністичної ідеології.
 
«Коли я сьогодні почула, що «ми вас мало стріляли», я подумала, що якщо я потраплю в наступний парламент, перший законопроект, який я внесу, буде законопроект про заборону комуністичної ідеології», - сказала вона. ! Zn
 
Читайте також:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...