Коморовський запропонував законодавчо закріпити створення польської ПРО

3 вересня 2012 в 19:51
Польські елементи ПРО разом з елементами американської ЄвроПРО увійдуть до складу загальнонатовскої системи протиповітряної оборони.
komorovskiy.jpg
nzpress.ru

 Президент Польщі Броніслав Коморовський виступить із законодавчою ініціативою про внесення доповнень до закону про модернізацію збройних сил, щоб законодавчо закріпити створення власної національної системи протиракетної оборони. Про це глава держави заявив у понеділок в місті Кельце під час відкриття 20-го міжнародного салону оборонної промисловості.

"Я хочу виступити із законодавчою ініціативою, створеною разом з міністром (оборони Томашем) Семоняк і урядом, щоб внести поправки в закон про модернізацію армії", - сказав Коморовський.

За його словами, йдеться про "додаток, що стосується програми повітряної оборони - ППО і ПРО".

Президент Польщі висловив сподівання, що подібного роду поправки в законодавство отримають підтримку всіх політичних сил країни.

На початку серпня Коморовський оголосив про необхідність створення власної системи ПРО Польщі. Пізніше міністр оборони Томаш Семоняк додав, що створення цієї системи планується спільно з Францією, Німеччиною та іншими союзниками по НАТО. Відповідно до цієї концепції, польські елементи ПРО разом із запланованими елементами американської ЄвроПРО увійдуть до складу загальнонатовскої системи протиповітряної оборони.

Читайте також:

Росія до 2018 року створить нову міжконтинентальну ракету для подолання системи ПРО потенційного супротивника

Європейська система ПРО буде побудована за 8-10 років, в НАТО сподіваються на участь України
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...