Топ Новини

Комітет Ради із закордонних справ підтримав денонсацію харківських угод

2 червня 2011 в 10:27
Комітет Верховної Ради з іноземних справ одноголосно підтримав законопроект народного депутата Андрія Парубія з приводу денонсації Угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Про це повідомляє прес-служба партії "Наша Україна"

На думку автора законопроекту, це важливий крок, адже Комітет, згідно з регламентом ВР, є головною ланкою у розгляді законопроекту: «Фактично його рішення є визначальним для подальшого розгляду законопроекту у парламенті».

У той же час А.Парубій нагадав, що коли приймалися Харківські угоди, Комітет із закордонних справ і Комітет з питань європейської інтеграції також виступили проти ратифікації цього документа. Зауважимо, що це не завадило депутатам більшості ухвалити рішення про ратифікацію.

«Рішення профільного комітету стане приводом для того, щоб законопроект про денонсацію Угоди між Україною і Російською Федерацією потрапив до порядку денного парламенту найближчим часом. Такий крок дасть можливість ще раз проаналізувати наслідки Харківських угод і переконати депутатів своїм голосуванням денонсувати ці угоди, адже вони діють всупереч національним інтересам України», - підсумував А.Парубій.

Нагадаємо, що відповідний проект закону про денонсацію Угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України зареєстровано в парламенті 24 березня цього року.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...