Топ Новини

Комітет опору диктатурі відкликав голоси опозиції за закон про вибори

11 квітня 2012 в 14:44
Опозиція вважає зміни закону про вибори за допомогою Конституційного суду свідченням наміру влади фальсифікувати парламентські вибори і відкликає голоси за цей закон.
rada_tymoshenko_banner_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Комітет опору диктатурі (КОД), до якого входить більшість опозиційних партій, звернувся до українського народу та світової громадськості щодо спроб обмеження конституційних прав громадян України.

«Останні рішення Конституційного суду України вкотре продемонстрували небажання влади проводити відкриті демократичні вибори. Кишеньковий суд знову вступив в угоду з владою, зневаживши право, закон, Конституцію. Його рішення про положення виборчого законодавства свідчать про те, що влада почала масштабну ревізію закону про вибори», - йдеться у зверненні.

«Фронт змін» і БЮТ взяли на себе відповідальність за правила гри на виборах-2012

У КОДі нагадали, що «п'ять місяців тому завдяки неймовірним зусиллям, після складного переговорного процесу, на вимогу Венеціанської комісії влада була змушена врахувати позицію опозиції і вибудувати таку систему противаг у новому законі про вибори, яка звела до мінімуму можливість фальсифікацій».

В опозиції вважають, що рішеннями КСУ «закладається основа для масових зловживань на виборах народних депутатів України в жовтні 2012 року». «Мільйонам громадян ця влада обмежила право обирати мажоритарних депутатів. Межі мажоритарних округів перекроїли так, щоб це було вигідно владі, щоб нечесним, штучним шляхом завести в парламент чергових безглуздих кнопкодавів», - заявили в коді.

«У зв'язку з цим ми не вважаємо дійсними свої голоси законом про вибори і заявляємо про те, що наше голосування за цей закон є не таким, що відбулося», - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що Конституційний суд України 10 квітня оприлюднив рішення, згідно з яким одна й та сама особа не може одночасно балотуватися в загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчих округах на виборах до Верховної Ради.

Конституційний суд також визнав неконституційним
положення закону про вибори народних депутатів, згідно з яким закордонні виборчі дільниці включаються до складу одномандатних округів на території Києва, тим самим позбавивши закордонних українців права голосувати за депутатів-мажоритарників.

Читайте також:

«БЮТ-Батьківщина» погрожує відкликати голоси за закон про вибори


Українці за кордоном вимагають повернути їм право голосу


Регіонали впевнені, що відкликати голоси за закон про вибори не вдасться

Яценюк образився на Партію регіонів за зміни в закон про вибори і обізвав їх шулерами

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...