Клюєв упевнений, що Партія регіонів витратить на виборчу кампанію менше всіх

21 вересня 2012 в 16:08
"Якщо розглядати витрати Партії регіонів у співвідношенні до кількості її активних членів і порівнювати їх з іншими учасниками виборчого процесу, то витрати нашої партії виявляться найменшими", - вважає Клюєв.
kluev-4.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

Партія регіонів розраховує провести виборчу кампанію з мінімальними витратами. Про це DT.UA повідомив керівник виборчого штабу ПР Андрій Клюєв.
 
"Якщо розглядати витрати Партії регіонів у співвідношенні до кількості її активних членів і порівнювати їх з іншими учасниками виборчого процесу, то витрати нашої партії виявляться найменшими", - упевнений Клюєв.
 
Про конкретну суму, яку планується витратити на ведення виборчої кампанії, за його словами, можна буде говорити після 28 жовтня.
 
Голова штабу ПР вважає, що чисельність фракції регіоналів у Верховній Раді сьомого скликання не буде дуже відрізнятися від нинішньої.
 
"Ми серйозно ставимося до всіх учасників парламентських виборів. Всі вони - наші конкуренти, але не вороги. І після підбиття підсумків голосування політичні сили, які подолали п'ятивідсотковий бар'єр, стануть потенційними партнерами для ведення діалогу про формування парламентської більшості", - додав він.
 
Подробиці читайте у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" у статті "Штаб уповноважений заявити".
 
Читайте також:
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...