Топ Новини

Клюєв сподівається поставити крапку в переговорах про асоціацію з ЄС 15 грудня

21 вересня 2011 в 14:03
Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв упевнений, що «остаточна крапка» в переговорах Києва і Брюсселя щодо угоди про асоціацію буде поставлена ​​під час саміту Україна-ЄС, проведення якого заплановане в Києві на 15 грудня нинішнього року .

 «Протягом останніх місяців ми практично вийшли на вирішення ключових проблемних питань створення зони вільної торгівлі. Ми розраховуємо, що переговори, які проходять на цьому тижні в Брюсселі, дозволять нам вийти на остаточні домовленості. Фінальна точка в переговорах має бути поставлена ​​на саміті Україна-ЄС», - заявив він у середу, 21 вересня, в Брюсселі на конференції «Україна 20 років: виклики для майбутнього».

А. Клюєв нагадав, що, уклавши угоду про асоціацію, і створюючи зону вільної торгівлі з ЄС, Україна «свідомо бере на себе комплекс зобов'язань щодо впровадження законодавства та стандартів ЄС, що аналогічні зобов'язанням країн-кандидатів на членство ЄС».
 
«Саме тому чіткі формулювання щодо європейської перспективи України в тексті угоди стали б адекватною відповіддю з боку ЄС, від якої багато в чому буде залежати успіх реалізації реформ в Україні», - заявив він.
 
Другим стратегічним завданням 2011 року для України перший віце-прем'єр назвав досягнення прогресу у введенні безвізового режиму з ЄС. У зв'язку з цим він висловив сподівання, що українська сторона може перейти до наступної - Імплементаційної фази плану дій щодо реалізації плану дій з лібералізації безвізового режиму до кінця 2011 року.
 
«За рік-два напруженої роботи ми плануємо підійти до скасування візового режиму з ЄС», - зазначив А. Клюєв.
 
Нагадаємо, що останнім часом ряд європейських політиків висловлювали сумніви в доцільності підписання угоди про асоціацію з Україною, де, на їхню думку, порушуються демократичні принципи. Крім того, цю угоду повинні схвалити всі європейські держави, що також пов'язане зі складнощами через негативну громадську оцінку процесів в Україні.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...