Топ Новини

Кличко підписав опозиційний маніфест із зауваженнями

22 січня 2012 в 12:27
Віталія Кличка не влаштовує порядок визначення єдиних кандидатів від опозиції по мажоритарці.Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко підписав текст угоди про спільні дії об'єднаної опозиції України із зауваженнями. Під час підходу до преси до Віталія підійшов лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк і розкрив перед ним папку з текстом документу, звернувшись при цьому: "Віталій Кличко, підписуйте". Арсеній Яценюк дав Віталію Кличко ручку. У свою чергу лідер "УДАР" сказав: "Із задоволенням підпишу, але з зауваженнями" і підписав текст угоди. В інтерв'ю журналістам Кличко висловив переконаність у тому, що єдиний список від опозиції кандидатів у мажоритарних округах повинен формуватися за принципом праймеріз. "Ви знаєте, знову за виборців, за людей хтось буде вирішувати в кабінетах... За угодою ми сказали, що підписуємо тільки по ключових речах. Одна з ключових речей — ніхто не може вирішувати за виборців, який кандидат...", — сказав Кличко. "Тому проводиться праймеріз. І найкращий кандидат від опозиції — всі голоси віддаються йому", — зазначив політик. При цьому він підкреслив, що такі праймеріз мають проводитися мінімум за півтора місяці до виборів. Читайте також * На Софійській площі розпочався мітинг опозиції * Кличко вирішив приєднатися до КОД
klichko.jpg
twitter.com/#!/ashevch

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко підписав текст угоди про спільні дії об'єднаної опозиції України із зауваженнями.

Під час підходу до преси до Віталія підійшов лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк і розкрив перед ним папку з текстом документу, звернувшись при цьому: "Віталій Кличко, підписуйте".

Арсеній Яценюк дав Віталію Кличко ручку. У свою чергу лідер "УДАР" сказав: "Із задоволенням підпишу, але з зауваженнями" і підписав текст угоди.

В інтерв'ю журналістам Кличко висловив переконаність у тому, що єдиний список від опозиції кандидатів у мажоритарних округах повинен формуватися за принципом праймеріз.

"Ви знаєте, знову за виборців, за людей хтось буде вирішувати в кабінетах... За угодою ми сказали, що підписуємо тільки по ключових речах. Одна з ключових речей — ніхто не може вирішувати за виборців, який кандидат...", — сказав Кличко.

"Тому проводиться праймеріз. І найкращий кандидат від опозиції — всі голоси віддаються йому", — зазначив політик. При цьому він підкреслив, що такі праймеріз мають проводитися мінімум за півтора місяці до виборів.

Читайте також

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...