Кличко в Давосі вимагав від влади зробити все необхідне для асоціації з ЄС

25 січня 2013 в 17:25

Для України немає альтернативи реформ європейського зразка, упевнений Кличко. Ніяких вигод від Митного союзу він не бачить.

Виталий Кличко
Віталій Кличко

Угода про асоціацію України з ЄС необхідна для реалізації європейського вибору країни, і українська влада повинна вжити всіх заходів, щоб підписати цю угоду до кінця року, заявив лідер партії "УДАР" Віталій Кличко.

"Що потрібно для забезпечення реформ і реалізації європейського вибору України? Насамперед - чіткий, узгоджений план дій. Таким планом дій ми вважаємо Угоду про асоціацію з ЄС, включаючи створення зони вільної торгівлі. Тому наполягаємо, щоб чинна українська влада зробила конкретні кроки, які б зробили можливим підписання Угоди вже в цьому році", - сказав лідер "УДАРу", виступаючи на 9-ій українській ланч-конференції "Україна: Схід або Захід - помилкова дилема?" в Давосі, повідомляє прес-служба партії.

За його словами, для України немає альтернативи реформ європейського зразка.

"Саме на такі перетворення спрямовані наші ініціативи в парламенті - щодо реальної боротьби з корупцією, правової і реформи бюджетної системи, реформи місцевого самоврядування", - сказав Кличко.

Він також підкреслив, що розвиток співпраці з сусідніми державами не повинен відбуватися за рахунок ослаблення зусиль України на європейському напрямку.

"Ми не підтримуємо рішень, які суперечать національним інтересам нашої держави. Саме цим пояснюється наше негативне ставлення до Митного союзу. Він не додає Україні переваг порівняно з існуючими регіональними і двосторонніми механізмами співпраці і реально загрожує її суверенітету", - зазначив політик.

Читайте також:

Євросоюз підпише асоціацію з Україною після припинення політичних переслідувань

Янукович планує підписати асоціацію з ЄС у листопаді

У Верховній Раді не визнали підпис Кличка за позачергову сесію

Кличко слідом за Тягнибоком відкинув пропозицію Тимошенко про створення єдиної партії

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...