Кличко розповів, хто фінансує його партію

21 квітня 2013 в 15:52

Найбільшим спонсором політичної партії "УДАР" є її лідер Віталій Кличко.

Виталий Кличко
Віталій Кличко і його фракція

Політичні партії оприлюднили свої фінансові звіти та джерела фінансування. Так, Партія регіонів у минулому році зібрала 325 мільйонів гривень, при цьому ВО "Свобода" - "всього" 27 млн. При цьому членські внески - це лише незначний відсоток у джерелах фінансування партій.

"Свободівець" Андрій Мохник, відповідаючи на запитання телеканалу ТВі щодо партійної скарбниці, сказав: "Ви навіть серед народних депутатів можете побачити декларації, в яких є цифри з шістьма нулями".

Його партійний бос Олег Тягнибок додав: "Є певна частина членів ВО "Свобода", які активно займаються бізнесом". За його словами, дуже допомагають саме членські внески.

"Членський внесок не має верхньої межі. Чоловік зобов'язаний у будь-якому випадку внести хоч якусь суму: це може бути 3 гривні, може бути 10 гривень, може бути 100 гривень, це може бути тисяча гривень", - розповів Тягнибок.

Немає чіткої фіксації членських внесків і в партії Юлії Тимошенко. Про це заявив депутат Олександр Турчинов. Підприємці, які вирішуються фінансувати опозиційну "Батьківщину", ризикують.

"Будь-який бізнес, який намагається підтримати опозицію, відразу отримує проблеми від податкової, прокуратури, міліції, СБУ і т.д.", - прокоментував Турчинов.

В "УДАРі" членські внески зовсім мізерні. За словами Віталія Кличка, "пожертвування" складає 10 гривень. На питання, хто ж фінансує партію, Кличко відповів: "Я можу сказати про одне, найбільший спонсор - це я".

Читайте також:

Парламентські партії відзвітували про свої витрати

Депутати незадоволені рівнем свого фінансування: замість 850 млн хочуть 1,4 млрд

Рада посилила кримінальну відповідальність за корупцію

Утримання депутатів в 2013 році обійдеться українцям більш ніж у 100 млн доларів

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Victor4 21 апреля, 21:48 Партія, яка є справді партією, а не політпроектом, яка займається розвитком своїх структур в регіонах, яка створена на основі конкретних ідей, які поділяють її прихильники - може існувати на партійні внески. Політпроекти, які реалізуються олігархами і об'єктивно захищають їхні інтереси (задля чого ними і фінансуються) ніколи не будуть захисниками інтересів пересічного громадянина. Доти, доки він цього не зрозуміє = в країні справжніх партій, справжніх профспілок - не буде Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Савчук Тарас 21 апреля, 20:04 Яка діяльність партії сьогодні потребує мільйонних витрат? Раніше обходились листівками і представниками на кожній вулиці сіл і міст. Сьогодні додався інтернет - донесити думку і координуватись відносно легко. Нажаль люди купились на розваги від партійних лідерів і признають відомими партії-мільйонери з концертами та телерекламою. Піартехнологи скориставишись розважальними телезапитами населення України відпрацювали технологію свторення партій, яким не треба навіть мати ідейних представників по регіонам. Як наприклад Сильная Украина Тігібка чи Україна Вперед Королевської. Свобода і Кличко прийнявши ці правила гри опинились в програшному становищі завідомо уступаючи по можливості оплачувати краще шоу для лохторату. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...